Пн-Пт 10:00-18:00

Ласкаво просимо у світ Fidelitti!

Наша історія розпочалась у 2015 році, коли засновник нашої компанії, Ангеліна Гварліані, вирішила створити колекцію сумок та рюкзаків, які будуть поєднувати у собі індивідуальність, красу та зручність використання. Для розробки і виробництва обрали одну з провідних італійських мануфактур та залучені дизайнери нової хвилі. Колекція мала приголомшливий успіх та була розкуплена у рекордні терміни. Було прийнято амбітне рішення запустити власне виробництво та розширити асортимент за рахунок виробництва взуття.

Наші перші роки були насичені яскравими подіями та проектами. Колаборації з дизайнерами, участь у Fashion Week, відкриття перших оффлайн магазинів у новому форматі - Stop and Go. Ми постійно слідкуємо за новими тенденціями і надихаємось красою світу моди

ЗАСНОВНИК

Angelina Gordiienko

Засновник & CEO

Я створила Fidelitti у віці 23 роки і це стало для мене захоплюючим і надихаючим проектом, який дав мені можливість висловитись і створити продукт, який зможе стати корисним та улюбленим для інших жінок.

Я ніколи не захоплювалась виробництвом, але ідея створити щось унікальне для жінок не покидала мене. Мені хотілося чогось, що виходило б з моїх рук, і потрапляло б в руки вам, жінкам, схожим на мене, і робило ваше повсякденне життя трішечки краще і яскравіше . Я шукала ідеальний дизайн, матеріали і форму, щоб створити сумки та взуття, які б відповідали вимогам сучасних жінок – практичні та функціональні, але при цьому стильні і гарні. Я не хочу жінкам давати визначення, я хочу давати їм можливості. Я хочу, щоб вони відчували себе комфортно, були щасливими, впевненими і стильними. Ми всі повинні бути музами самі для себе. Fidelitti – це мій улюблений бізнес проект, у який я вклала всю свою душу і вміння, щоб подарувати вам відчуття піклування, майстерності і якості.

Я продовжую працювати над Fidelitti кожного дня, прагнучи покращити наш продукт та відповідати вашим потребам. Я завжди рада вашому зворотньому зв’язку, пропозиціям, порадам та критиці. Пишіть мені будь-коли на angelina@fidelitti.com

Хто ми?

Fidelitti - це не просто бренд, це стиль життя для справжніх поціновувачів краси та індивідуальності. Ми не робимо комерційний дизайн, а створюємо унікальні моделі, які відображають особистість і стиль кожного нашого клієнта. Наша візитна картка – це відмінні, помітні та зухвалі елементи дизайну, які дозволяють нам виділятися серед інших брендів. Ми не боїмося експериментувати і створювати нестандартні рішення, щоб наша продукція була по-справжньому унікальною. Наше прагнення до індивідуальності проявляється у кожній деталі – починаючи від упаковки, яка прикрашена вуличними стрит- арт художниками, і закінчуючи кінцевим продуктом, який є справжнім діамантом нашої мануфактури.

Наша місія

Наша місія полягає не тільки у створенні прекрасного продукту, але й у тому, щоб створити найкращий світ для нас усіх. Ми підтримуємо проекти, спрямовані на захист навколишнього середовища та допомогу нужденним, і прагнемо до сталого виробництва та екологічним практикам у нашій компанії. Ми завжди використовуємо передові та інноваційні технології, постійно експериментуємо з матеріалами, видами та оздобленнями шкір для ще більшої індивідуальності та надійності. Ми віримо не в сезонні продукти, а в їхнє повторне використання. Повторне використання продуктів – це один із способів зменшити кількість відходів і зберегти ресурси нашої планети. Якщо ми будемо відповідальніше ставитись до наших споживчих звичок і станемо повторно використовувати більше продуктів, ми зможемо зробити світ більш стійкішим та екологічно чистішим.

Продукт

Ми пишаємось нашою історією і продовжуємо прагнути до нових вершин у світі сумок і взуття. Ми сподіваємось, що ви знайдете у нас ідеальну пару взуття та приєднаєтесь до нашої місії створення кращого світу для нас всіх. Ми готові відповісти на будь-які ваші запитання і допомогти обрати продукт, який підходить саме вам. Ми віримо, що наші сумки і рюкзаки допоможуть вам висловити свій стиль і зробити ваше життя більш зручним і яскравим.

Підпишіться на розсилку та отримайте знижку 5% на першу покупку!