Пн-Пт 10:00-18:00


Оплата карткою онлайн MonoPay

Виза Мастеркард    


MonoPay — це система онлайн-платежів, яка дозволяє оплачувати покупки в Інтернеті. Використовуючи сервіс MonoPay достатньо 2 хвилин, щоб оплатити товари, які ви хочете придбати, за допомогою платіжної картки. В онлайн магазині Fidelitti ми приймаємо картки MasterCard та Visa. У разі повернення товару, сума за нього буде переведена назад на ваш картковий рахунок (той самий, з якого ви сплатили за даний товар).               

Як можна сплатити карткою?

1. Коли ви збираєтесь завершити розміщення замовлення у нашому магазині, оберіть MonoPay як спосіб оплати, потім натисніть «Підтвердити і сплатити за допомогою MonoPay».

2. Ви будете перенаправлені на сайт платіжної системи MonoPay.

3. Оберіть варіант оплати Visa або MasterCard (в залежності від типу вашої картки).

4. Введіть 16 цифр, що складають номер, номер картки, термін дії, ваше ім’я, та прізвище, а також код CVV (знаходиться на звороті картки).

5. У деяких випадках вам потрібно буде увійти у свій банк, щоб підтвердити транзакцію.

6. Протягом кількох секунд ваш платіж буде зареєстровано в нашій системі.

 

Оплата при доставці (накладений платіж)

бедность


Післяплата (накладений платіж) передбачає можливість  оплати кур’єрської компанії безпосередньо за замовлення, при отриманні. Також накладений платіж доступний для поштоматів Нова пошта* (банківською карткою). При  розміщені замовлення переконайтеся, що адреса, вказана у формі замовлення правильна і включає всю необхідну інформацію для правильної доставки посилки (наприклад, ваш номер телефону, адресу електронної пошти). 

Як оплачувати доставку (накладений платіж)?

1. Коли ви збираєтесь завершити оформлення замовлення в нашому магазині, оберіть як форму оплати «Оплата при доставці (накладений платіж)».

2. Ось і все! Залишається тільки чекати доставку замовлення. У випадку кур’єрської доставки не забувайте підготувати  точну суму для оплати замовлення - не завжди у кур’єра є можливість дати здачу.

*В поштоматах Нова Пошта оплата здійснюється тільки через додаток до чи під час самовивозу товару.

**Звертаємо вашу увагу, що комісії, пов’язані з послугою накладений платіж несе покупець. Комісія за накладений платіж у кур’єрській компанії Нова Пошта складає 20 грн +2% від суми накладеного платежу. Якщо ви не бажаєте переплачувати за користування послугою «накладений платіж», рекомендуємо вам скористатися онлайн оплатою через сервіс MonoPay

Підпишіться на розсилку та отримайте знижку 5% на першу покупку!