Оплата

Оплата замовлення по Україні


При доставці по Україні Ви можете оплатити замовлення:

  • За допомогою банківської картки через онлайн сервіс wayforpay
  • Готівкою при отриманні (післяплата)
  • Інший спосіб оплати (якщо вищеперелічені варіанти Вам не підійшли, менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення відповідного варіанту)

Процедура оплати банківською картою

Якщо Ви вирішили оплатити замовлення банківської картою, виберете цей пункт при оформленні замовлення на сайті. Після цього Ви будете перенаправлені на сторінку безпечного онлайн платежів , де вам буде потрібно підтвердити оплату. Посилання для оплати також буде відправлено на Ваш e-mail.

    На сторінці платіжного шлюзу введіть наступні реквізити:

  • номер карти;
  • термін дії картки;
  • CVV / CVC код;

     і натисніть кнопку "Продовжити/Оплатити". Після на сторінці висвітиться інформація про стан оплати.

Процедура оплати готівкою при отриманні (післяплата)

     Такий спосіб оплати можливий, тільки якщо замовлення був направлений у відділення кур'єрської служби "Нова Пошта". Оплата замовлення здійснюється в національній валюті - гривні.

    Для клієнтів, які обрали доставку по території України, при виборі цього способу оплати в момент отримання посилки необхідно оплатити вартість товару, а також пересилання грошових коштів р. Одеса . При пересиланні коштів стягується комісія у розмірі 2% від суми замовлення + 20 грн (Сума може змінюватися згідно тарифів кур'єрської служби “Нова Пошта).

     Відправка наложеним платежем можлива за попередньою оплатою в розмірі 150 грн. У разі, якщо покупець не забрав своє замовлення з відділення транспортної компанії – передоплата не повертається, покриваючи транспортні витрати продавця в обидві сторони. Для здійснення передоплати, виберіть спосіб платежу «готівкою при отриманні», сформується замовлення і менеджер зв'яжеться з Вами для надання реквізитів.

Інший спосіб оплати

     Якщо вищеперелічені варіанти Вам не підійшли, менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення відповідного варіанту)