Оплата

Оплата замовлення по Україні


При доставці по Україні Ви можете оплатити замовлення:

  • За допомогою банківської картки через онлайн сервіс Wayforpay
  • Готівкою при отриманні (післяплата)
  • Інший спосіб оплати (якщо вищеперелічені варіанти Вам не підійшли, менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення відповідного варіанту)

Процедура оплати готівкою при отриманні (післяплата)

     Такий спосіб оплати можливий, тільки якщо замовлення був направлений у відділення кур'єрської служби "Нова Пошта". Оплата замовлення здійснюється в національній валюті - гривні.

    Для клієнтів, які обрали доставку по території України, при виборі способу оплати в момент отримання посилки необхідно оплатити вартість товару, а також пересилання коштів. При пересиланні коштів стягується комісія у розмірі 2% від суми замовлення + 20 грн (Сума може змінюватися згідно тарифів кур'єрської служби “Нова Пошта").

     Відправка накладеним платежем можлива за попередньою оплатою в розмірі 200 грн. При виборі кур'єрської доставки - 250 грн. У разі, якщо покупець не забрав своє замовлення з відділення транспортної компанії – передоплата не повертається, покриваючи транспортні витрати продавця в обидва боки. Для здійснення передоплати, виберіть спосіб оплати «готівкою при отриманні», сформується замовлення і менеджер зв'яжеться з Вами для надання реквізитів.

Інший спосіб оплати

     Якщо вищеперелічені варіанти Вам не підійшли, менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення відповідного варіанту