Інтернет магазин

Fidelitti
Fidelitti

Сьогодні Fidelitti - це інтернет-магазин, в якому представлені вироби власного виробництва, а також провідні бренди європейських виробників. Тут ви знайдете товари на будь-який смак - від розкішного преміум до доступного економа.

Наші основні напрямки - це взуття і сумки, одяг і аксесуари. Ми стежимо за актуальними тенденціями і відбираємо останні модні новинки. Кожен гість сайту може здійснювати комфортні онлайн-покупки і в найкоротші терміни отримати обрані товари зручним для нього способом. Головною метою нашого інтернет-магазину є високий рівень обслуговування. Для нас дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені своїм вибором і стали нашим постійним гостем. Клієнтоорієнтованість, доступні ціни, товари високої якості, швидка доставка і повернення протягом 30 днів - це те, чим ми пишаємося.

Також звертаємо вашу увагу, що на товари власного виробництва ТМ «Fidelitti» діє розширена гарантія: 60 днів на взуття і від 90 днів на сумки.

«Накопичений з 2015 року досвід у виробництві дозволяє нам не поступатися закордонним брендам за якістю й асортиментом. Матеріали і комплектуючі для наших виробів відбираються на кращих фабриках в Європі. Передове устаткування і трепетне ставлення майстрів до своєї справи не залишить нікого байдужим. Ми одні з тих, хто не тільки вірить, а й доводить, що в Україні можна створювати якісний, модний і затребуваний продукт, всупереч всім обставинам.

А ще наш продукт народжується таки в Одесі, місті розташованому на березі Чорного Моря. У місті, в якому народилися Бабель, Ахматова, Утьосов, Інбер, Ільф і Петров, Катаєв, Ойстрах, Гілельс. У місті, в якому можна розмовляти на різних мовах. У місті, де всі національності сплелися воєдино. У місті, в якому навесні цвіте акація і б'ють фонтани.

Гуляти по Одесі - все одно, що купатися в море в оксамитовий сезон. Припиняти не хочеться! Є багато причин закохатися в це місто, залишитися тут і назавжди забути про побутову суєту. Місто-свято, місто-бриз, місто-легкість. Тільки в такому чудовому місті можна по-справжньому надихатися на створення чогось прекрасного. Над нашим продуктом працюють унікальні люди. Веселі, легкі, безтурботні, одвічно радісні, гостинні і майстерно дотепні одесити. Вам залишається тільки переконатися в цьому особисто. Ми щиро вдячні вам за кожен ваш візит в наш інтернет-магазин ».

З повагою,
команда Fidelitti

Fidelitti
  • Fidelitti
  • Fidelitti
  • Fidelitti
  • Fidelitti
  • Fidelitti
  • Fidelitti
Комфортні покупки
Комфортные покупки
Повернення і обмін
Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 30 днів з моменту покупки
Комфортные покупки
Гарантія
На всі товари в нашому інтернет магазині діє знижка
Комфортные покупки
Широкий асортимент
У нас ви знайдете товари на будь-який смак
Комфортные покупки
Бонусна система
Ніяких обмежень при використанні бонусів
Fidelitti
Бренди на будь-який смак